שיקום וטיפול פיזיותרפי לאחר פגיעות ראש

כל אדם עם פגיעה מוחית עובר מספר שלבים של החלמה, מאשפוז במחלקה אקוטית, דרך שיקום בבית החולים ועד חיים בקהילה.

אנו ב -“שיקומלא” מבינים את הריק שעימו מתמודד האדם שחוזר לביתו, לאחר העטיפה החמה שקיבל במרכז השיקום, ומבינים שהטיפול בבית צריך להמשיך ולהיות כוללני. לכן אנו מעניקים מעטפת שלמה של טיפולים: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאי תקשורת ופסיכולוג שיקומי שילוו את המטופל גם בביתו.

את התוכנית הטיפולית נתאים לכל מטופל על פי מצבו הרפואי וצרכיו, לפי אורחות חייו והיעדים שהוא מעוניין להשיג, כאשר מטרת העל היא להשיב ככל הניתן את איכות החיים ואת יכולות התפקוד שנפגעו, קרוב כמה שניתן, למצב לפני הפגיעה.

חשוב לציין שכל המטפלים שלנו הם בעלי ניסיון רב בשיקום ומיומנים בטיפול לאחר פגיעות ראש.

הטיפול המותאם לכל מטופל משפר הן את היכולות המוטוריות והן את התחושתיות, ובמידת הצורך מלווה בהתאמה של עזרים הולמים לצורך שיפור הניידות ועידוד ההחלמה. עזרים אלו עשויים לכלול סדים עבור הגפיים התחתונות, כסא גלגלים, גיבוס של גפיים וכיוצא בזאת.

יש לציין כי פיזיותרפיה לאחר פגיעות ראש צריכות להתבצע על ידי בעל מקצוע מיומן ובעל ניסיון רב בתחום, אשר במידת הצורך עומד בקשר עם גורמים מקצועיים נוספים כמו מרפאים בעיסוק, אנשי סיעוד ומומחים במקצועות הרפואה השונים.

אנו ב “שיקומלא” מעניקים מעטפת טיפולית ושיקומית מלאה בבית המטופל. הטיפול ניתן על ידי צוות רב מקצועי הכולל גם פיזיותרפיסטים בעלי ניסיון רב בטיפולים נוירולוגים ובקשת רחבה של מצבים בריאותיים. הנכם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים.

 

Image hover effect image

שיקום וטיפול פיזיותרפי
בבית אחרי אירוע מוחי

קרא עוד >

Image hover effect image

הטיפול הפיזיותרפי
בפרקינסון

קרא עוד >