שיקום אחרי קורונה

שיקומלא – מומחים לשיקום לאחר ההחלמה מקורונה

נגיף הקורונה או Covid -19 השפיע על כל דבר בחיי היום-יום שלנו, כולל, עבודה, לימודים, שגרת חיים ובעיקר על בריאות הנפש. ההשפעה של נגיף הקורונה משתנה מאדם לאדם, ובצל החיים במשבר חסר תקדים כמו זה, ללא פתרון קונקרטי או סוף מובהק, עד כדי פגיעה ברווחתנו הפיזית ובבריאותנו הרגשית. 

הפרעות כגון דיכאון, חרדה והתמכרות לסמים עלולות לצוץ באופן אקספוננציאלי כאשר אנו נאלצים להתבודד. למרות שתחושות עצב, פחד, כעס ורגשות אחרים מדי פעם הן בלתי נמנעות במהלך מגיפה כמו זו, עם זאת, התדירות והעוצמה של רגשות אלה השפיעה על בריאותם הנפשית של אנשים ורווחתם. 

אנו בשיקומלא, מוסמכים באופן ייחודי וברמה גבוהה לספק שירותים שיכולים לעזור להקל על הלחץ המשמעותי, הדיכאון, החרדה ותסמינים לא פרודוקטיביים אחרים שעלולים להתעורר או להחמיר במהלך שיקום אחרי קורונה. אנו מספקים מגוון טיפולים כמו, טיפול בביופידבק, כמו גם ייעוץ שיעזור לשפר ולפתור סימפטומים הנובעים ממתח. אנו מבינים שאשפוזים, תרופות (כגון אנטיביוטיקה) ושימוש במכשירי הנשמה יצרו סימפטומים המשפיעים על תפקוד המוח.

שיקומלא – מומחים לשיקום לאחר ההחלמה מקורונה
עם ניסיון של 33 שנים בתחום השיקום והטיפול, שיקומלא מספקים את המעטפת הנחוצה לשיקום אחרי קורונה. בתהליך שיקום ייחודי, מוכח ושעושה שימוש ביכולת ההשפעה של הנפש שלנו על הגוף. התהליך שפותח בשיקומלא עושה שימוש בשיטות פיזיותרפיות, שיטת הביופידבק, עקרונות מתחום הפסיכולוגיה, והכול על מנת לספק למטופלים שלנו את המזור הדרוש לחזור לשגרת חייהם ולבריאות טובה, מזאת שהיה להם לפני שחלו במחלה. 

מתוך הידיעה שאנו יכולים להחזיר את האיזון והשליטה לגופנו, גם לאחר ההחלמה מנגיף הקורונה, באמצעות כלים שאנו מלמדים את המטופלים, אותם הם יכולים לתרגל בכל יום, על מנת להמשיך ולחזק את מערכות גופם השונות. השיקום אחרי הקורונה, מתבצע בביתו של המטופל, תוך כדי התחשבות באופן ביטוי המחלה אצל כל מטופל, בהתמקדות על אזורי הגוף שנפגעו ביותר מהנגיף ומערכת הנשימה בפרט.

אם אתם או אדם אהוב מתאושש כרגע מ- COVID-19, שיקומלא כאן כדי לסייע במעבר לחיים בהירים ופרודוקטיביים יותר. אנו מקבלים לקוחות חדשים, מסוגלים לתת מענה לצרכי הפרט, ומתחשבים בנסיבות ייחודיות אפשריות. אנו מציעים אפשרויות הדרכה וייעוץ בסביבה הבטוחה שלכם בהתאם ועובדים עם ביטוחי הבריאות. צור איתנו קשר לשאול לגבי המצב הספציפי שלך. אנו יכולים לעזור לך לאמן את המוח שלך לוויסות עצמי, להיות רגוע וממוקד יותר, פרודוקטיבי וחיובי ולשפר את בריאותך הנפשית והקוגניטיבית.

Image hover effect image

טיפולים במצבים
ניורולוגים

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפול בסחרחורות
ורטיגו

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפולים
אורטופדים

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפול בגיל השלישי
גיל הזהב

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום ביתי
לאחר ניתוח להחלפת ירך

קרא עוד >