שיקום בית צפון תל אביב

זקוקים לטיפולי פיזיותרפיה בצפון תל אביב?

אחת מדרכי השיקום הטובות ביותר היום הן שיקום המתקיים בבית. שיקום בית צפון תל אביב מתבצע בבית שלכם בזמן הנוח לכם ביותר ויכול לסייע לכם בתהליך שיקומי במגוון של טיפולים שיקומיים כמו טיפולים נוירולוגים, טיפולים אורטופדייםטיפולים לגיל השלישי, טיפולים לורטיגו המתקיימים  בבית בתהליך נעים ונוח עם הדרכה מלאה של פיזיותרפיסט מוסמך. כאן באתר “שיקומלא”, אתם יכולים לקבוע איתי, הפיזיותרפיסט דורון יואלי, סדרת טיפולים שיקומיים אשר יתקיימו בבית שלכם בצפון תל אביב ויסייעו לכם לחזור לתפקוד הטוב ביותר במצב הפיזי שלכם. אני מציע לכם את הניסיון שצברתי במהלך שלושת העשורים האחרונים ואשמח לסייע לכם בכל תהליך שיקומי הנדרש לכם.

למשל: שיקום ביתי מקצועי לאחר שבר ברגל

אם שברתם את הרגל באיזור מסויים ואתם נמצאים כרגע בבית בתהליך החלמה, אני מציע לכם סדרת טיפולי פיזיותרפיה אחרי שבר ברגל למטרת שיקום איכותי ויעיל אשר יסייע לכם להגיע לתפקוד הטוב ביותר למצב הרגל שלכם. פיזיותרפיה אחרי שבר ברגל מתמקדת בחיזוק השרירים אשר עוטפים את המפרק הפגוע ובביצוע תרגילים על ידי פיזיותרפיה פרטית בבית על מנת לשפר את התפקוד תוך כדי הורדת  כאבים ושיפור טווחי התנועה.

Image hover effect image

טיפולים במצבים
ניורולוגים

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפולים
אורטופדים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום ביתי
לאחר ניתוח להחלפת ירך

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפול בגיל השלישי
גיל הזהב

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום אחרי
קורונה

קרא עוד >

אילו תרגילים של פיזיותרפיה לרגליים מומלצים לאחר פציעה?

תרגילי פיזיותרפיה לרגליים המומלצים ביותר תלויים קודם כל באיזור הפציעה שלכם ובחומרת הפציעה. רוב תרגילי פיזיותרפיה לרגליים משלבים חיזוק שרירים יחד עם תרגול תפקודי, אשר מסייע בצורה משמעותית לבנייה של רקמת עצם חדשה. בכל סדרת טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים, אני מתחיל את הטיפול במעבר על כל המסמכים הרפואיים שלכם על מנת להתאים את סדרת הטיפולים בצורה מדוייקת לבעיה שלכם. הניסיון שלי בטיפול בפציעות ברגליים, המתפרס על פני יותר מ-33 שנה, יסייע לי לבנות את התוכנית השיקומית הטובה ביותר עבורכם. בנוסף, אני אתן לכם לבצע תרגילים לחיזוק שרירי הרגליים גם באופן עצמאי ואדריך אתכם איך לעשות זאת לבד. באמצעות תרגילים לחיזוק שרירי הרגליים פיזיותרפיה אחד על אחד, וגם באופן עצמאי תוכלו לשפר את מצב הרגליים בצורה משמעותית ולהגיע למטרות האופטימליות מבחינת שיקום.

 

שיקום בית תל אביב דרך האתר שיקומלא

לקביעת שיקום בית צפון תל אביב עם פיזיותרפיסט מוסמך ומנוסה, צרו איתי קשר עכשיו דרך האתר ואנחנו נתאם יחד טיפול ראשוני בבית שלכם.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

לקוחות מספרים

לדורון היקר! התמזל מזלי שנפל בחלקי שתהיה הפיזיותרפיסט שלי! אני מרגישה את התוצאה!!! תודה על הטיפול המסור, תודה על תשומת הלב לכל פרט ופרט, תודה על האכפתיות, תודה על היחס האישי, תודה על הסבלנות, תודה על המקצועיות והשיטות, תודה על סבר פנים יפות ואופטימיות, תודה על התקווה שנתת, תודה על התמיכה שהחזרת אותי למסלול החיים, אני מאחלת לך בריאות טובה, הצלחה בדרך, המשך עשיה פוריה ונפלאה למטופליך. שתהיה שנה טובה יותר ומלאה בשורות טובות אמן.
דורון, בסיומה של תקופה ארוכה, השקעה רבה והמון אמונה, רציתי לומר תודה. תודה שלא ויתרת לי גם כשכאב, תודה על מאמצים בלתי נגמרים, תודה על מתן כתף, תודה שלא התייאשת – גם כשאני כן, תודה שהפכת את מה שנראה בלתי אפשרי – למציאות. והכי חשוב תודה שהוכחת לי שבכל רע יש טוב, ומכל דבר אפשר ללמוד ולהפוך להיות אנשים טובים יותר.
דורון יואלי היקר, האיש והמחטים הבוחש בשרירים, הדורש לבצע שפע תרגילים כואבים! בנוסף להיותך פיזיותרפיסט – אתה גם משמש בתור פסיכולוג וסטנדאפיסט. אדם משכמו ומעלה ולמרות שמגיעים אליך בעקבות פציעות וכאבים, תמיד כיף לבוא לבקר אך בזכות החיוך התמידי שמרוח על פניך. לכן בהמשך להיות נחמד ומקסים לכל המטופלים, נותר לי להודות לך מקרב ליבי על היחס החם ועל הטיפול המסור והמקצועי. בהערכה ובהוקרה רבה, ובתקווה שאפסיק כבר להיפצע.