שבץ מוחי שיקום בבית

הטיפול בבית לאחר שבץ מוחי

הטיפול למתמודדים עם שבץ מוחי שיקום בבית הוא אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות. באמצעות צוות אנשי מקצוע ומטפלים פרארפואיים, תוכלו לקבל מענה מקצועי ואישי לתהליך שיקום לאחר שבץ מוחי. תהליך ה שיקום לאחר שבץ מוחי הוא קריטי ביותר על מנת להחזיר את המתמודדים לתפקוד הטוב ביותר שניתן קרוב למצב לפני האירוע. אם אנשים היקרים לכם חוו שבץ מוחי לאחרונה, אני ב “שיקומלא” ממליץ לכם להזמין דרכנו שירותי שיקום עד הבית עם טיפול מקצועי ומנוסה. 

איך מתבצע טיפול בבית לאחר אירוע מוחי?

הטיפול לאחר אירוע מוחי נקבע יחד איתכם על פי זמנים מוגדרים מראש ועל פי הנוחות שלכם בבית. צוות הפיזיותרפיסטיים שלנו יבנה עבורכם תכנית טיפולית על מנת להביא לשיקום הטוב ביותר במצב הפיזי שלכם. טיפול באירוע מוחי יכול לשלב טיפול קוגניטיבי ו/או ריפוי בעיסוק עם טיפול פיזיותרפי מקצועי בהתאם לצרכים שלכם. באמצעות טיפול באירוע מוחי המתבצע בבית, יש אפשרות לבצע עבודה מדויקת, מעמיקה ומקצועית יותר עם טיפול אישי ומסור של אנשי המקצוע המיומנים שנוכל להמליץ עליהם.

Image hover effect image

טיפולים במצבים
ניורולוגים

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפולים
אורטופדים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום ביתי
לאחר ניתוח להחלפת ירך

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפול בגיל השלישי
גיל הזהב

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום אחרי
קורונה

קרא עוד >

מה המחירים לטיפולים פרטיים לאחר אירוע מוחי?

על מנת לקבל תמחור המותאם לצרכים שלכם או לצרכים של היקרים לכם, אנחנו ממליצים ליצור קשר עם הנציגים שלנו ב “שיקומלא” ולקבל הצעת מחיר מדויקת. טיפול פרטי שבץ מוחי יכול להיות מוגבל לפי תקופה או לפי מספר מפגשים. את התמחור ל טיפול פרטי שבץ מוחי תוכלו לקבל מהצוות שלנו ולהתאים את תוכנית הטיפול לזמינות שלכם או של המטופל עליו אתם אחראיים לאחר שבץ מוחי.

קביעת פגישה עם מטפל או מטפלת מקצועיים בבית שלכם

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על תהליך טיפול בשבץ מוחי בבית? רוצים שהצוות שלנו ב”שיקומלא” יבנה לכם תוכנית טיפול? אנחנו מציעים לקבוע כבר עכשיו פגישה ראשונית לטיפול בשבץ מוחי עם אחד הפיזיותרפיסטים שלנו. הפגישה הראשונית תאפשר לכם להכיר את שיטות הטיפול לשיקום המתקדמות שלנו המאפשרות לכם להיכנס לתהליך שיקום מעמיק ומקצועי. 

למתמודדים עם  שבץ מוחי שיקום בבית עם צוות  “שיקומלא

למתמודדים עם  שבץ מוחי שיקום בבית עושים רק עם אנשי המקצוע הטובים ביותר ואנשי המקצוע הטובים ביותר נמצאים  ב”שיקומלא”! צרו איתנו קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו את השירות הטוב ביותר לשיקום.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

לקוחות מספרים

לדורון היקר! התמזל מזלי שנפל בחלקי שתהיה הפיזיותרפיסט שלי! אני מרגישה את התוצאה!!! תודה על הטיפול המסור, תודה על תשומת הלב לכל פרט ופרט, תודה על האכפתיות, תודה על היחס האישי, תודה על הסבלנות, תודה על המקצועיות והשיטות, תודה על סבר פנים יפות ואופטימיות, תודה על התקווה שנתת, תודה על התמיכה שהחזרת אותי למסלול החיים, אני מאחלת לך בריאות טובה, הצלחה בדרך, המשך עשיה פוריה ונפלאה למטופליך. שתהיה שנה טובה יותר ומלאה בשורות טובות אמן.
דורון, בסיומה של תקופה ארוכה, השקעה רבה והמון אמונה, רציתי לומר תודה. תודה שלא ויתרת לי גם כשכאב, תודה על מאמצים בלתי נגמרים, תודה על מתן כתף, תודה שלא התייאשת – גם כשאני כן, תודה שהפכת את מה שנראה בלתי אפשרי – למציאות. והכי חשוב תודה שהוכחת לי שבכל רע יש טוב, ומכל דבר אפשר ללמוד ולהפוך להיות אנשים טובים יותר.
דורון יואלי היקר, האיש והמחטים הבוחש בשרירים, הדורש לבצע שפע תרגילים כואבים! בנוסף להיותך פיזיותרפיסט – אתה גם משמש בתור פסיכולוג וסטנדאפיסט. אדם משכמו ומעלה ולמרות שמגיעים אליך בעקבות פציעות וכאבים, תמיד כיף לבוא לבקר אך בזכות החיוך התמידי שמרוח על פניך. לכן בהמשך להיות נחמד ומקסים לכל המטופלים, נותר לי להודות לך מקרב ליבי על היחס החם ועל הטיפול המסור והמקצועי. בהערכה ובהוקרה רבה, ובתקווה שאפסיק כבר להיפצע.