פיזיותרפיסט בהוד השרון

נמצאים בתהליך שיקומי? רוצים שיגיע אליכם פיזיורתפיסט עד הבית בהוד השרון?

פיזיותרפיסט בהוד השרון מוסמך ומנוסה נגיש עבורכם דרך האתר “שיקומלא” הנחשב לאחד האתרים המובילים כיום בתחום השיקום הביתי במגוון של טיפולים שיקומיים כמו טיפולים נוירולוגים, טיפולים אורטופדיים, טיפולים לגיל השלישי, טיפולים לורטיגו המתקיימים  בבית. דרך האתר תוכלו לקבוע איתי, הפיזיותרפיסט דורון יואלי, תכנית טיפולים ממוקדת אשר תסייע לכם לחזור לתפקוד האופטימלי והאידיאלי שלכם לפני הפגיעה. מטרת הטיפולים הפיזיותרפים היא לשפר את התפקוד היום יומי ומיועדים לחלקים רבים בגוף, כגון המפרקים והשרירים, כך שיסייעו לכם להגיע לשיקום מהיר יותר באמצעות טיפולים איכותיים של אחד על אחד. 

למשל: סדרת טיפולי פיזיותרפיה לשיקום שורש כף היד

תהליך שיקומי לאחר שבר בשורש כף היד  מתאים לאנשים אשר סובלים משבר באזור זה, או מחלה אשר פגעה בתפקוד כף היד, כאבים או ניתוחים. אני מציע לכם סדרת טיפולים מותאמת אישית לטיפולי פיזיותרפיה יחד עם ציוד מקצועי לכל רמות הפציעה. באמצעות טיפולים ממוקדים לפיזיותרפיה של היד, תוכלו להתחיל או להמשיך בתהליך השיקומי שלכם בדרך להחזרת כף היד לתפקוד המרבי האפשרי.

Image hover effect image

טיפולים במצבים
ניורולוגים

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפולים
אורטופדים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום ביתי
לאחר ניתוח להחלפת ירך

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפול בגיל השלישי
גיל הזהב

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום אחרי
קורונה

קרא עוד >

טיפולים פרא-רפואיים מקצועיים לכל התהליך השיקומי

מלבד טיפולי פיזיותרפיה מקצועיים, ישנו צורך במקרים מסויימים לשלב טיפולים פרא רפואיים נוספים כגון ריפוי בעיסוק על מנת להביא את המטופל לשיא היכולות שלו מבחינה מוטורית במפרק שנפגע. בתהליך האבחון שאני מבצע בטיפול לפיזיותרפיה לאחר שבר בשורש כף היד, אני בוחן את כל הדרכים הנכונות ביותר לאפשר לכם תהליך שיקומי מקצועי ויעיל ומפנה אתכם לאנשי מקצוע נוספים בתחום הפרא רפואי במקרה הצורך. טיפולי הפיזיותרפיה לאחר שבר בשורש כף היד, או לכל בעיה כרונית באיזור שורש כף היד, מתקיימים בביתכם בזמן הנוח לכם ביותר על מנת לשפר את אורח החיים שלכם בצורה מיטבית לאחר הפגיעה באיזור.

מה המחיר לטיפול פיזיותרפי פרטי באיזור הוד השרון?

אם אתם מעוניינים להתחיל בתהליך שיקומי בבית שלכם, אני, הפיזיותרפיסט דורון יואלי, מציע לכם ליצור איתי קשר ולקבל הצעת מחיר לסדרת טיפולים מקצועית לבעיה הפיזית  שלכם. המחירים שאני מציע הם הוגנים ומותאמים לצרכים הטיפוליים שלכם והם לוקחים בשיקול מספר הפגישות הנדרשות.

קביעת טיפול עם פיזיותרפיסט בהוד השרון מאתר “שיקומלא”

קיבלתם החלטה לקבוע תור לטיפול עם  פיזיותרפיסט בהוד השרון? עשיתם החלטה נכונה! דרך האתר “שיקומלא” תוכלו לקבוע איתי טיפול ביום ובשעה הנוחים ביותר לכם ולהתחיל בתהליך השיקומי הטוב ביותר.

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

לקוחות מספרים

לדורון היקר! התמזל מזלי שנפל בחלקי שתהיה הפיזיותרפיסט שלי! אני מרגישה את התוצאה!!! תודה על הטיפול המסור, תודה על תשומת הלב לכל פרט ופרט, תודה על האכפתיות, תודה על היחס האישי, תודה על הסבלנות, תודה על המקצועיות והשיטות, תודה על סבר פנים יפות ואופטימיות, תודה על התקווה שנתת, תודה על התמיכה שהחזרת אותי למסלול החיים, אני מאחלת לך בריאות טובה, הצלחה בדרך, המשך עשיה פוריה ונפלאה למטופליך. שתהיה שנה טובה יותר ומלאה בשורות טובות אמן.
דורון, בסיומה של תקופה ארוכה, השקעה רבה והמון אמונה, רציתי לומר תודה. תודה שלא ויתרת לי גם כשכאב, תודה על מאמצים בלתי נגמרים, תודה על מתן כתף, תודה שלא התייאשת – גם כשאני כן, תודה שהפכת את מה שנראה בלתי אפשרי – למציאות. והכי חשוב תודה שהוכחת לי שבכל רע יש טוב, ומכל דבר אפשר ללמוד ולהפוך להיות אנשים טובים יותר.
דורון יואלי היקר, האיש והמחטים הבוחש בשרירים, הדורש לבצע שפע תרגילים כואבים! בנוסף להיותך פיזיותרפיסט – אתה גם משמש בתור פסיכולוג וסטנדאפיסט. אדם משכמו ומעלה ולמרות שמגיעים אליך בעקבות פציעות וכאבים, תמיד כיף לבוא לבקר אך בזכות החיוך התמידי שמרוח על פניך. לכן בהמשך להיות נחמד ומקסים לכל המטופלים, נותר לי להודות לך מקרב ליבי על היחס החם ועל הטיפול המסור והמקצועי. בהערכה ובהוקרה רבה, ובתקווה שאפסיק כבר להיפצע.