פיזיותרפיה אחרי קורונה

מחלת הקורונה מכה גלים ללא הרף בשנתיים האחרונות. החל מגילויה לפני קרוב לשנתיים ועד היום המחלה משתוללת ללא הפסקה. להבדיל ממחלות אחרות וידועות, הקורונה נחשבת למחלה חדשה שדרכי הטיפול בה נלמדות תוך כדי תנועה בשדה הטיפול עצמו, ללא סכמות טיפוליות ידועות מראש. השלכותיה של הקורונה מחייבות טכניקות טיפוליות מגוונות על מנת להתמודד עם השלכותיה של המחלה. 

פיזיותרפיה אחרי קורונה – איך זה עובד

הקורונה נחשבת למחלה שפוגעת בעיקר בדרכי הנשימה. מתוך תפוצת המחלה הגדולה כולם מכירים את צמד המילים נשימה קורונה או קורונה נשימה. נגיף הקורנה פוגע בדרכי הנשימה ועלול לגרום למגוון תסמינים, החל מקוצר נשימה, דרך צורך להיעזר במחולל חמצן ועד חיבור למכשיר אקמו המחליף את פעילות הריאות במצב שבו הריאות אינן יכולות לתפקד מפני שהנגיף פגע בתפקודן בצורה קשה מאוד. 

גם מי שמתגבר על נגיף הקורונה ומחלים מהמחלה, עלול להישאר במצב שבו תפקודי הנשימה שלו אינם חוזרים להיות כשהיו. לא מעט אנשים מדווחים כי גם לאחר החלמתם מנגיף הקורונה הם ממשיכים לסבול מקשיי נשימה שפוגעים בתפקודם היום יומי. נראה כי הנגיף משאיר את חותמו על מערכת הנשימה לא פעם גם לאחר הריפוי מהנגיף. 

בשל הצורך לסייע לבעיות נשימתיות המתרחשות בשל הקורונה, פותח טיפול פרטי אחרי קורונה המתבטא בפיזיותרפיה אחרי קורונה. פיזיותרפיה שכולנו מכירים מתייחסת לטיפולים במערכת השרירים או העצמות, אך מתברר שאחת הנגזרות של הטיפול הפיזיותרפי מתבטא גם בשיקום אחרי קורונה. טיפול פיזיותרפיה נשימתית פרטי לאחר קורונה מתבטא בתרגול טכניקות לחיזוק מערכת הנשימה, כמו על ידי תרגילי נשיפה במאמץ שעוזרים לחזק את הריאות ומזרזים את הריפוי המלא לאחר הקורונה. שיקום אחרי קורונה הינו הליך הדרגתי המצריך לא מעט תרגול ולא מעט סבלנות, אך למרות שמדובר בהליך טיפול חדשני שעדיין בלמידה, ניתן לראות השפעות חיוביות משמעותיות מאוד על מחלימי קורונה שסבלו מקשיי נשימה לאחר החלמתם ופיזיותרפיה לאחר קורונה עזרה להם לשפר את יכולות הנשימה שלהם ללא היכר ולחזור לעצמם, וכל זה ללא פעילות רפואית פולשנית. 

 

מחלימי קורונה? מרגישים קשיי נשימה? אצלנו ב”שיקומלא” תוכלו לקבל שיקום אחרי קורנה שיעזור לכם לחזור לעצמכם ולשכוח מהסבל הנורא שהקורונה משאירה גם לאחר תקופת ההחלמה.

 

מה היתרונות של שיקום פרטי אחרי קורונה בבית

  • שיקום טוב נעשה בסביבה הרגילה שם האדם חי

לשיקום פרטי אחרי קורונה בבית יש הרבה יתרונות. 

  • שיקום ביתי בסביבה הרגילה והמוגנת והבטוחה, שם האדם חי, תשפר את מצב הרוח ותחזק את הכוחות להתמודד עם השיקום. 
  •  שיקום אחרי קורונה בבית מאפשר לחזור אל השגרה באופן הדרגתי ובסביבה אליה המתמודד היה רגיל בפעילות היום יומית שלו. באופן כזה השיקום מהיר ויעיל יותר.
  • בפיזיותרפיה אחרי קורונה בבית יש חסכון רב – 

השיקום הביתי מפחית את ההוצאות שקשורות בנסיעות, בזבוז ימי עבודה וזמן כדי להתארגן ולצאת מהבית.

בצורה כזו יכול המתמודד עם השיקום לגייס יותר כוחות, והגדיל את יכולתו להתמודד.

 

  • בטיפול פרטי אחרי קורונה אתם יכולים לבחור את הפיזיותרפיסט. 

דורון יואלי – פיזיותרפיסט עם ניסיון וותק מעל 33 שנים בין השאר בטיפול נשימתי ושיקום פיזי. דורון מביא את המכון אליכם הביתה ומשתמש באמצעי טיפול מגוונים בבית שלכם.

 

  • בשיקום פרטי לאחר קורונה  דורון זמין לטיפול באופן מיידי והטיפול הוא ללא המתנה.

אני מציע שיקום נשימתי פרטי אחרי קורונה, שמאפשר לך  להתגבר על הקושי וגם על הסבל הפיזי והנשימתי שקיים בהתמודדות עם סיבולת לב ראיה נמוכה.

Image hover effect image

טיפולים במצבים
ניורולוגים

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפולים
אורטופדים

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום ביתי
לאחר ניתוח להחלפת ירך

קרא עוד >

Image hover effect image

טיפול בגיל השלישי
גיל הזהב

קרא עוד >

Image hover effect image

שיקום אחרי
קורונה

קרא עוד >

יש לכם שאלה? רוצים להתייעץ?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

לקוחות מספרים

לדורון היקר!

התמזל מזלי שנפל בחלקי שתהיה הפיזיותרפיסט שלי! אני מרגישה את התוצאה!!! תודה על הטיפול המסור, תודה על תשומת הלב לכל פרט ופרט, תודה על האכפתיות, תודה על היחס האישי, תודה על הסבלנות, תודה על המקצועיות והשיטות, תודה על סבר פנים יפות ואופטימיות, תודה על התקווה שנתת, תודה על התמיכה שהחזרת אותי למסלול החיים, אני מאחלת לך בריאות טובה, הצלחה בדרך, המשך עשיה פוריה ונפלאה למטופליך. שתהיה שנה טובה יותר ומלאה בשורות טובות אמן.

דורון,

בסיומה של תקופה ארוכה, השקעה רבה והמון אמונה, רציתי לומר תודה. תודה שלא ויתרת לי גם כשכאב, תודה על מאמצים בלתי נגמרים, תודה על מתן כתף, תודה שלא התייאשת – גם כשאני כן, תודה שהפכת את מה שנראה בלתי אפשרי – למציאות. והכי חשוב תודה שהוכחת לי שבכל רע יש טוב, ומכל דבר אפשר ללמוד ולהפוך להיות אנשים טובים יותר.

דורון יואלי היקר,

האיש והמחטים הבוחש בשרירים, הדורש לבצע שפע תרגילים כואבים! בנוסף להיותך פיזיותרפיסט – אתה גם משמש בתור פסיכולוג וסטנדאפיסט. אדם משכמו ומעלה ולמרות שמגיעים אליך בעקבות פציעות וכאבים, תמיד כיף לבוא לבקר אך בזכות החיוך התמידי שמרוח על פניך. לכן בהמשך להיות נחמד ומקסים לכל המטופלים, נותר לי להודות לך מקרב ליבי על היחס החם ועל הטיפול המסור והמקצועי. בהערכה ובהוקרה רבה, ובתקווה שאפסיק כבר להיפצע.