אודות שיקומלא

שירות המיועד לשפר את איכות החיים של האנשים הזקוקים להמשך שיקום בבית.

הטיפול המיטבי ניתן בבית המטופל ויש לו יתרונות רבים. הטיפול בבית ניתן או במקום שיקום במרכז שיקום או כהמשך לטיפול שניתן בבית החולים או במחלקה השיקומית, כל זאת במטרה להגיע כמה שיותר מהר למלוא התפקוד שהיה לאדם לפני הפגיעה, ולשפר את איכות החיים שלו לאחר הפגיעה.

במקרה שקיים צורך בטיפולים נוספים של ריפוי בעיסוק, ריפוי בדיבור, קלינאית תקשורת או פסיכולוגיה שיקומית אשמח להמליץ על מטפלים מומלצים.

ניהול ומטפלים מומלצים
“שיקומלא” הוקמה ומנוהלת על ידי יואלי דורון, פיזיותרפיסט מוסמך בעל וותק של 33 שנים של טיפול וניהול בתחום הפיזיותרפיה.
לדורון ניסיון קליני עשיר בטיפולים אורטופדיים, נוירולוגיים וטיפול בסחרחורות (ורטיגו).
במקרה שקיים צורך בטיפולים נוספים יוכל להמליץ על בעלי מקצוע מתחומים פארא-רפואיים נוספים, ביניהם פיזיותרפיסטים, מרפאות בעיסוק, קלינאיות תקשורת ופסיכולוגים שיקומיים, אשר נבחרו בקפידה מבחינת יכולות מקצועיות, המלצות ומאפיינים אישיים, כאשר לכל בעלי המקצוע ניסיון רב בשיקום והינם מיומנים בטיפול השיקומי.

ליווי צמוד, אכפתי וחם
כל אדם עם פגיעה עובר מספר שלבים של החלמה, החל מאשפוז במחלקה אקוטית, דרך שיקום בבית החולים ועד חיים בקהילה.
דורון מבין את הריק שעימו מתמודד האדם שחוזר לביתו, לאחר העטיפה החמה שקיבל במרכז השיקום, ומבין שהטיפול בבית צריך להמשיך ולהיות כוללני כדי לשפר את איכות החיים. לכן דורון יכול להעניק מעטפת שלמה של טיפולים: פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאי תקשורת ופסיכולוג שיקומי שילוו את המטופל גם בביתו. הנכם מוזמנים ליצור קשר עימי על מנת לקבל פרטים נוספים, ייעוץ והכוונה מקצועית בכל שאלה ומצב רפואי.